Sylwester w kinie Kryterium

Data: 31.12.2022
Drodzy Widzowie!
Jeżeli nie możecie się zdecydować jak spędzić wieczór sylwestrowy – mamy rozwiązanie!
Sylwester w Kino Kryterium
 Spotykamy się o 22:00.
Zagramy dla Was dwa filmy - oba  PRZEDPREMIEROWO.
Pomiędzy seansami przywitamy Nowy Rok lampką szampana.
 Koszt: 70 zł/osoba.
 „Wystrzałowe wesele”
Reż.: Jason Moore; Obsada: Jennifer Lopez, Josh Duhamel, Jennifer Coolidge; gat.: Akcja/Komedia romantyczna; USA 2023; 100 min.
Darcy i Tom planują w końcu sformalizować swój związek, ale zamieszanie wokół przygotowań do ślubu i wesela wyssie z nich całą energię i entuzjazm. Swoje trzy grosze dołożą też Carol, matka pana młodego, oraz Sean, były chłopak Darcy. Na domiar złego, na uroczystości, która zostanie zorganizowana na rajskiej wyspie, pojawią się nieoczekiwani goście. I tak przysięga nie opuszczę cię aż do śmierci nabierze nowego wymiaru.
 „Niebezpieczni dżentelmeni”
Reż.: Maciej Kawalski; Obsada: Tomasz Kot, Marcin Dorociński, Andrzej Seweryn,Wojciech Mecwaldowski; gat.: Komedia kryminalna; Polska 2022; 107 min.
Tadeusz Boy-Żeleński (T. Kot), Witkacy (M. Dorociński), Joseph Conrad (A. Seweryn) i Bronisław Malinowski (W. Mecwaldowski), cztery znakomitości zakopiańskiej bohemy budzą się po mocno zakrapianej, całonocnej imprezie. Głowy pękają im od kaca, nikt nic nie pamięta, a sytuacji nie poprawiają znalezione na podłodze zwłoki nieznanego mężczyzny. Dodatkowo do drzwi domu dobijają się właśnie stróże prawa, a to dopiero początek kłopotów.
Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej
ul. Dworcowa 11-15, 75-201 Koszalin
poniedziałek - piątek:  9.00 - 17.00
 
 
© RCIT Koszalin. Wykonanie: Strony www Słupsk
Zwiększ kontrast Powiększ font