PIWNICA POD GRYFAMI

Piwnica Pod Gryfami to lokal z tradycją. Założona w 1997 roku przez państwa Grabowskich, długo cieszyła się popularnością zarówno wśród smakoszy, jak i melomanów muzycznych.
Jazzowe jam session gromadziły tu prawdzie tłumy, a kameralne sale wypełniały się po brzegi.
Piwnica Pod Gryfami zaprasza na kulinarną i kulturalną ucztę. Piwnica Pod Gryfami, która jest w naszej pamięci, zyskała nową jakość na miarę współczesnych czasów. Nieszablonowe podejście, wieloznaczność, a przede wszystkim duża dawka dobrej jakość w każdej postaci, to coś czego powinniśmy oczekiwać będąc gośćmi tego lokalu. Ludzie, muzyka, niesamowita kuchnia tworzą wyjątkową atmosferę, dla której chce się tu być. W półotwartej kuchni zespół doświadczonych kucharzy przygotowywać będzie potrawy inspirowane najciekawszymi smakami świata.
Śniadania, lunche, brunche, spotkania biznesowe, przyjęcia okolicznościowe czy jam session to będzie nasza codzienność. W podświetlonym, przestronnym, ale niezwykle klimatycznym barze powstawać będą autorskie koktajle z robionych na miejscu syropów, suszonych owoców i wyjątkowych dodatków.
Wnętrza Piwnicy będzie efemerycznie otulać muzyka. Podczas jam session bądź minikoncertów goście zyskają niesamowitą możliwość obcowania z muzyką i artystą, dosłownie na wyciągnięcie ręki. Takiej sceny Koszalin nie ma, a Piwnica jest otwarta na współpracę ze wszystkimi artystami i performerami
Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej
ul. Dworcowa 11-15, 75-201 Koszalin
poniedziałek - piątek:  9.00 - 17.00
 
 
© RCIT Koszalin. Wykonanie: Strony www Słupsk
Zwiększ kontrast Powiększ font