LEŚNY RESORT

  • Chmielna 4,
    76-032 Mielno
  • +48 94 374-41-22 ; 502-565-874
  • bzzz-reklama@o2.pl
Ośrodek położony jest w centrum Mielna, w parkowej, spokojnej okolicy, 80 m od morza i plaży. Wtopiony w naturę, wśród starych sosen, traw ozdobnych i krzewów hortensji, oferuje gościom 37 przytulnych domków i 4 apartamenty w budynku głównym.
Wszystkie wyposażone w ogrzewanie, łazienkę z prysznicem, aneks kuchenny, sejf, telewizor itd. Każdy domek posiada drewniany taras z dużym kompletem biesiadnym.
Możliwość czynnego wypoczynku na świeżym powietrzu (oczywiście oprócz plaży) dają naszym gościom dwie siłownie zewnętrzne, boisko do gry w siatkówkę lub badmintona, a na dalsze wypady do wypożyczenia – rowery.
Na dzieci czeka kolorowy plac zabaw na olbrzymiej piaskownicy, chatka „baby jagi”, sala gier i zabaw z bilardem, piłkarzykami i grami zręcznościowymi. A najważniejsze – olbrzymi ogrodzony teren po którym dzieci mogą się wybiegać do woli.
Integralną częścią kompleksu jest urządzona w morskich klimatach restauracja, serwująca smaczne i zdrowe posiłki.
Jak jest u nas wyjątkowo, może świadczyć fakt, że 50% naszych klientów to stali goście. W tym roku mamy takich, którzy odwiedzą nasz ośrodek po raz dziesiąty! I to dzieci – nasi najważniejsi goście zachęcają rodziców i dziadków do powrotu do Leśnego Resortu w Mielnie!
Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej
ul. Dworcowa 11-15, 75-201 Koszalin
poniedziałek - piątek:  9.00 - 17.00
 
 
© RCIT Koszalin. Wykonanie: Strony www Słupsk
Zwiększ kontrast Powiększ font