Zespoły WOLFRED i NOVEMBER MIGHT BE FINE - koncert w Centrali Artystycznej

Data: 07.12.2023
No Fun Booking zaprasza na wyjątkową imprezę, podsumowującą niezwykle płodny 2023 rok, w trakcie którego zorganizowaliśmy aż 7 koncertów z gatunku: METAL oraz ROCK Z PAZUREM.
Chcemy się z Wami spotkać na spokojnie, na siedząco, by w przytulnych meandrach Centrali Artystycznej wysłuchać pięknego post-rocka.
Będzie to koncert bez dodatkowego nagłośnienia, więc spodziewajcie się klimatów niczym z salki prób. Albo jakby Wasz ulubiony zespół przyjechał zagrać Wam koncert w salonie i możecie usiąść obok. Bardzo blisko.
W trakcie wydarzenia przedstawimy Wam nasze plany na zimę i wiosnę 2024 - a będzie się sporo działo. Ale dobra, najważniejsze - muzyka.
Zagrają:
Wolfredt to czteroosobowy zespół grający instrumentalnego post-rocka. Pochodzą z Tallina. Ich muzykę często opisuje się jako melodyjną, emocjonalną, głośną i potężną.
Przez dekadę działalności Wolfredt wydali cztery albumy, z czego dwa ostatnie pod niemiecką wytwórnią Moment Of Collapse Records.
Trzeci album "Tides" został dobrze przyjęty przez krytyków i pojawiał się w wielu zestawieniach i muzycznych podsumowaniach roku 2020.
Wiosną 2023 roku ukazał się czwarty album zespołu "IIII", a zespół obecnie aktywnie koncertuje, wspierając promocję tej płyty.
NOVEMBER MIGHT BE FINE (dark-post-rock, Polska)
https://linktr.ee/novembermightbefine
https://nmbf.bandcamp.com/album/all
Instrumentalne trio wyrosłe z post-rocka, które coraz odważniej podąża za swoim głosem i poszukuje nowych rozwiązań, czerpiąc garściami ze sceny metalowej, post-hardcorowej i eksperymentalnej.
Na najnowszym wydawnictwie – dwupłytowym „All” - zespół dzieli się osobistą historią, którą trzeba poczuć na żywo, gdyż to koncerty są niezaprzeczalnym żywiołem NMBF. Dużo intensywniejszym, niż możesz się spodziewać.
Po trasie koncertowej "BACK TO IT ALL" i koncertach w czterech krajach europejskich zespół kontynuuje promocję drugiego albumu m.in. podczas koncertów na północy Polski (hell yes! - dop. NFB)
Bileciki na bramce po 30 złotych polskich.
Wpuszczamy od 18:00, a startujemy o 19:00, bo to czwartek, więc nie ma co siedzieć do późnej nocy, tylko wyspać się do roboty.
Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej
ul. Dworcowa 11-15, 75-201 Koszalin
poniedziałek - piątek:  9.00 - 17.00
 
 
© RCIT Koszalin. Wykonanie: Strony www Słupsk
Zwiększ kontrast Powiększ font