OIL STAINS koncert w Plastelinie

Data: 02.12.2023
W sobotę 2 grudnia w koszalińskiej Plastelinie będziemy świętować 10-lecie naszej muzycznej zabawy. To będzie koncert trochę inny niż zwykle. Oprócz żelaznych numerów zagramy kilka ciekawostek, które dawno wypadły z naszej setlisty, będzie coś nowego, a w ramach finałowego prezentu poszerzymy skład i wystąpimy po bożemu - z basem (i nie tylko!) - jak normalny zespół, a nie jakieś niskobudżetowe duo. Do zobaczenia - Maciek i Strychu
PS. Normalnie aktualna notka wygląda TAK:
Oil Stains to pomorskie Trash Bluesowe Duo. Istnieją od 2013 roku. Ich muzyka to klimaty lat 70 tych ubrane w dzisiejsze brzmienie rodem z Louisiany. Bliżej im do bluesa wczesnych The Black Keys, Jona Spencera, Boba Loga i Joe Buck'a. Śląski blues nigdy nie był ich inspiracją.
Panowie nagrali dwie pełnowymiarowe płyty i zagrali dziesiątki koncertów w kraju i za granicą. Gościli na scenach Przystanku Woodstock i Doliny Charlotty. W lipcu zeszłego roku gitarzysta Maciej Sztyma został nagrodzony jako najlepszy gitarzysta na Jarocińskim festiwalu w przeglądzie Rytmy Młodych.
Miejsce: Plastelina, Koszalin
Data: 2 grudnia 2023, godz. 20
Wstęp: 30 zł
Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej
ul. Dworcowa 11-15, 75-201 Koszalin
poniedziałek - piątek:  9.00 - 17.00
sobota : 10.00 - 15.00
 
 
© RCIT Koszalin. Wykonanie: Strony www Słupsk
Zwiększ kontrast Powiększ font