Koncert Sylwestrowy W Teatrze Muzycznym Adria

Data: 31.12.2021
31 grudnia 2021, godz. 21:00
Koszalin - Teatr Muzyczny ADRIA, ul. Grunwaldzka 8-10
Ceny: 180 PLN
Organizator: Teatr Muzyczny Adria Kacper Wojcieszek
Sprzedaż do: 31 grudnia 2021 o godz. 20:00
http://teatradria.pl/kup-bilet/

Koncert Sylwestrowy w Teatrze Muzycznym Adria.
Sylwester to magiczny wieczór, który warto spędzić w niezapomniany sposób - dlatego właśnie Teatr Muzyczny Adria przygotował wydarzenie idealne na tę okazję.
Koncert wypełniony muzyką znaną z najbardziej popularnych filmów, a także musicali w wykonaniu artystów Teatru Muzycznego Adria. Fantastycznie współbrzmiące wokale damskie i męskie, a także zespół taneczny, to gwarancja dobrej, sylwestrowej Zabawy.
Nasi wykonawcy zabiorą Państwa w podróż po wspaniałych przebojach, z takich produkcji jak "Dirty Dancing", "Deszczowa Piosenka", "Mamma Mia!", "Dreamgirls", "Narodziny gwiazdy", "The Greatest Showman" ,"Kogel Mogel", "Ogniem i mieczem" i wiele innych.
Wszystko to w towarzyszeniu zespołu muzycznego na żywo, co dodatkowo rozgrzeje Państwa w tak niezwykły wieczór, jakim jest Sylwester.
Koncert podzielony będzie na dwie części, pomiędzy którymi zaprosimy Państwa na poczęstunek do naszego Foyer. Na wszystkich gości czekać będzie noworoczna lampka szampana o godz. 24:00 by wspólnie powitać Nowy Rok.
Wspólne świętowanie zaczynamy o godzinie 21:00. Zakończeniem koncertu jest wspólne przywitanie nowego roku z lampką szampana o północy. 

Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej
ul. Dworcowa 11-15, 75-201 Koszalin
poniedziałek - piątek:  9.00 - 17.00
 
© RCIT Koszalin. Wykonanie: Strony www Słupsk
Zwiększ kontrast Powiększ font